Celoregionálního setkání se v Praze zúčastnilo přes osmdesát mladých

Umění být šťastný. To bylo téma dubnového zážitkového workshopu. V pražském hotelu Courtyard Marriott Prague City se sešlo přes osmdesát mlaďochů, kteří se dozvěděli něco o tom, jak objevit štěstí sám v sobě.

První část programu vedla lektorka a koučka Míša Šotolová. „Sama jsem si musela uvědomit, že základem je být šťastný hlavně sám pro sebe a to se také snažím předat i na svých přednáškách,“ řekla koučka. Mladí si díky ní uvědomili, co jim pomáhá být v dobré náladě a co je naopak táhne dolů.
Po obědové pauze se mlaďoši z dětských domovů rozdělili na mužskou a ženskou skupinku. Holky čekala přednáška Míly Hlávkové a kluky sezení s Michalem Tillerem. Jednotlivé semináře byly zaměřené na objevení ženské a mužské stránky, na určení rolí ve společnosti i v soukromí. Z druhé půlky semináře si mnozí odnášeli poznání sebe samých. „Bylo to pro mne těžké, ale obohacující. Musím o tom teď popřemýšlet,“ řekla Eliška z dětského domova Kašperské hory.

Další celoregionální setkání čeká na mlaďochy z projektu Začni správně v červnu. Velké díky patří sponzorům, kteří akce podporují.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů