Kemp „Začni správně“ aneb každý svého štěstí strůjcem

Jak tráví prázdniny děti z dětských domovů? Právě pro ně jsme uspořádali příjemné pětidenní setkání v Horském hotelu Lesná v Krušných horách.  Z dětských domovů napříč republikou se sem sjelo 9. července přes dvacet mladých lidí. Dlužno dodat, že všichni rekreanti jsou účastníky projektu yourchance Začni správně zaměřeného na pomoc mladým při odchodu z dětského domova nebo z pěstounské péče. O zábavu a užitečné tipy do samostatného života nebyla v Lesné nouze!

A co se v průběhu týdne dělo? Tak třeba workshop o překonávání životních překážek vedl zpěvák, skladatel, herec a automobilový závodník v jedné osobě Daniel Landa. „Zejména u kluků sklidilo jeho vystoupení obrovský ohlas. Kromě bohatých životních zkušeností a praktických tipů, jak čelit nepřízni osudu, je zaujal thajský box, kterému se Dan věnuje,“ prozradila Gabriela Křivánková, spoluzakladatelka yourchance, členka expertního týmu Začni správně a účastnice kempu.

No a co by to bylo za kemp „Začni správně“, kdyby tu chyběla odpolední fotbalová utkání a závěrečný táborák s vůní čerstvě upečených buřtů? Jinak tomu nebylo ani letos. Už teď se nemuůžeme dočkat dalšího ročníku!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů