Yourchance roztančilo Žofín v benátském stylu

Splněný sen pro Gábinu Křivánkovou a Janu Merunkovou a zároveň velká společenská událost byl středeční ples na pražském Žofíně. Stovka hostů si oblékla krásné róby, které doplnila škraboškami a postarala se tak o nevídanou atmosféru. „Na naší tabuli cílů máme dlouhá léta napsáno BENÁTSKÝ KARNEVAL. Proto jsem šťastná a dojatá zároveň, že jsme dokázaly přenést jeho atmosféru do Prahy,“ komentuje Gábina Křivánková téma pátého dobročinného plesu yourchance. „Ples je pro nás oslavou naší práce, kulturní událostí a hlavně poděkováním všem, kteří nám pomáhají a spolupracují s námi,“ vysvětluje Jana Merunková.

Večerem provázel moderátor a herec Jan Čenský. „Je mi ctí být součástí slavnostního večera společnosti s tak skvělou myšlenkou,“ říká Honza. O hudební doprovod se postarala kapela Nocturno orchestra Radima Linharta. Ples zahájilo předtančení profesionálních tanečníků Petry a Lukáše, waltz si pak zatančily první dámy yourchance se svými tanečníky. Program byl bohatý a každý host si dozajista přišel na své. Součástí byla například módní přehlídka šatů od návrhářky Sáry Lachmanové, vystoupení sopranistky Markéty Fassati nebo dražba obrazu od umělkyně Hany Babak. Ples navštívilo i několik mlaďochů z projektu Začni správně, pro ty to byl životní zážitek. „Byl jsem nervózní, protože nejsem na podobné akce zvyklý, ale po chvilce ze mě nervozita opadla a ples jsem si moc užil. Asi nejvíc jsem ocenil fotokoutek. Byla to legrace,“ říká Jakub Zíka, který se na plese prvně setkal se ženami, díky jejichž projektu se dostal z ulice a může žít normální život.

Podobných dojemných setkání na Gábinu a Janu na plese čekalo více a nakonec je neminulo ani oficiální poděkování jim i celému týmu za jejich práci.

Poděkování patří partnerům yourchance díky jejichž pomoci se mohl ples konat: CTP, Nadace DRFG, Mercedes-Benz, NEWTON Media, NN pojišťovna, Česká mincovna,EFPA, Jihomoravský kraj, Český rozhlas, Prague Business Club, TAČR, Masarykův ústav vyšších studií ČVUT a Marii Veronice Winklerové. Speciální poděkování za převzetí záštity nad plesem patří starostovi Prahy 1 Pavlu Čižinskému.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů