Podnikatelský kemp projektu Začni správně

Začni správně opět pořádá Letní podnikatelský kemp. Jde o jedinečnou příležitosti pro mladé lidi (16-26 let) z dětských domovů a ze sociálně znevýhodněných rodin účastnit se týdenního kempu, který jim pomůže rozvinout podnikavé kompetence, zvýšit jejich sebevědomí a pomůže tak zlepšit předpoklad uplatnění na trhu práce. Program kombinuje zážitkovou pedagogiku s inspirativními setkáními a sdílením životních příběhů našich hostů. Program je doplněn o sportovní aktivity a kulturní vystoupení.

Pobyt na soukromém zámku Vilémov u Golčova Jeníkova pořádá naše obecně prospěšná společnost yourchance spolu se ZET Foundation. Jedná se o druhý ročník. Loňský ročník měl velký ohlas, a proto jsme se rozhodli z tohoto setkání udělat tradici.
Letní podnikatelský kemp pro mladé je způsob, jak podpořit v mladých lidech tvořivost, vysoké životní hodnoty a na příbězích přítomných podnikatelů ukázat, že „úspěch je pro každého“, kdo vyvine potřebné úsilí a je ochoten na sobě pracovat. Celý týden s námi budou trávit čas opravdu zkušení a velmi milí lidé, jako je podnikatelka Olga Girstlová, newyorský Čech, ekonom, prof. Milan Zelený, jehož workshopy a životní moudrost si loni získaly u účastníků velkou oblibu, ale také mladí začínající podnikatelé, kteří před několika lety rozjeli své „startupy“.
Užijeme si spoustu zábavy, volný čas budeme trávit u bazénu v zámeckém parku, případně řadou sportů, které jsou v místě dostupné. Nebude chybět soutěž v grilování. A na své si přijdou i příznivci hudby, protože nás čekají dva živé soukromé koncerty.
Kemp bude probíhat v termínu 17. – 23. 2017. Jedinou podmínkou je ochota zažít něco nového a chuť na sobě pracovat. Pobyt je pro účastníky zdarma. Nutné je složit vratnou zálohu 1400 Kč, kterou účastníci po absolvování pobytu dostanou zpět. Záloha na pobyt propadá ve prospěch organizátora (yourchance o.p.s.) v případě, že se přihlášená osoba pobytu nezúčastní.

Registrace je možná do 30. 6. 2017.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *