DĚKUJEME, MÁ TO SMYSL

Nikdo neví, jaké to je žít v dětském domově a jak těžký je dětský domov opouštět. A proto je podpora tohoto projektu důležitá.

MichalaMost

Podpořit je díky tomu co dělají! Díky tomu jak pomáhají dětem a převrací jejich životy k lepšímu!

Kateřina, Znojmo

Nebýt koordinátorky a této organizace , tak už jsem možná touto dobou poražen životem.

Denis, Přerov

Pomohli mi v době, kdy jsem to nejvíce potřebovala a nejsem jediná komu pomohli se postavit na nohy.

Nikola, Ústí nad Labem

Finanční podpora

Děkujeme, bez Vás by to nešlo...

Konto veřejné sbírky: 8418245001/5500

QR platba

Stačí vyfotit nebo namířit fotoaparát v mobilní bankovní aplikaci. Děkujeme!


Jednorázová podpora

Individuální dárci jsou pro nás důležití a každá pomoc se počítá. Přispějte na konto veřejné sbírky nebo pomozte nákupem.

Pravidelní dárci

Pravidelní dárci nám pomáhají neponechat nikoho v úzkých. Nastavte si pravidelné platby a přispívejte na konto veřejné sbírky.

Partner projektu

Připojte se ke společenské změně, staňte se naším partnerem! Pro více informací napište Janě Merunkové, ředitelce yourchance na email: jana@yourchance.cz

 

DALŠÍ MOŽNOSTI PODPORY

Nemůžete nás podpořit finančně? Vítáme i další formy podpory.

Materiální pomoc

Darujte novou či vyřazenou techniku, která poslouží studentům a dětem v dětských domovech. Věnovat lze své výrobky jako odměny do soutěží a her pro děti. Hotely nám také poskytují své prostory a stravování pro naše akce. I tato podpora je velmi cenná. Pomozte nám!

Know-how

Umožněte účastníkům našich projektů nahlédnout pod pokličku a inspirovat je. Nabídněte exkurzi do vaši společnosti nebo se podělte o své know-how formou společného workshopu, nyní on-line. Dejte nám o sobě vědět a něco vymyslíme! Podpořte nás!

Dobrovolnictví

Zapojte se jako dobrovolník, záleží na Vašich talentech a s čím nám chcete pomoci. Nyní vítáme pomoc s PR, správou webů, marketingem, mentoringem, administrativou... Ozvěte se nám, v něčem se určitě potkáváme.
Věnujte nám svůj čas!