REFERENCE ÚČASTNÍKŮ PROJEKTŮ

Protože ukazuje dětem z dětských domovů ale také dětem z neúplných rodin jak se začlenit do života po odchodu z dětského domova. Pomáhá nastartovat jejich život správným směrem a dát jim do života rady, které jistě ocení. Začni správně je podle mého názoru třeba podpořit díky tomu co dělají ! Díky tomu jak pomáhají dětem a převrací jejich životy k lepšímu!

Kateřinastudentka SŠ, Znojmo

Pomohli mi v době, kdy jsem to nejvíce potřebovala a nejsem jediná komu pomohli se postavit na nohy. Začni správně je důležité v tom, že pomáhá začít žít reálný život po odchodu z DD. Sama mám s ZS dobré zkušenosti. Určitě je prospěšné takové organizace podporovat, jdou vidět za jejich prací úspěšné výsledky, jak naučit mladé lidi vkročit do života.dobré zkušenosti.

Nikolamateřská dovolená, Ústí nad Labem

Protože organizace začni správně je smysluplná. Pomáhá mladým lidem se začleňovat do reálného života, vím že mě osobně naučily třeba jak se chovat u pohovoru, nebo jak a kde hledat práci. Nebo co platit - zdravotní a sociální pojištění. Nebo půjčky a proč si nepůjčovat. Dalo mi to skoro vše! Vím že z různých tematických setkání jsme se báli komunikovat a mluvit, a dnes už se nebojím mluvit a dokážu říci svůj názor.

Ladislavfotograf, Ústí nad Labem

Když k nám přijeli z projektu Začni správně, tak mě zaujalo, co nabízejí. Dalo mi šanci na to, že nebudu sama, když odejdu z DD a že mi bude po celou dobu oporou. A získala jsem díky tomu nové přátele i mentora, na kterého se mohu vždy obrátit, když třeba koordinátor nemůže. Pracují tu lidé, kterým nejsou lhostejní mladí, kteří odcházejí z DD a jsou ochotni jim pomáhat. I když už mladí z DD odejdou a žijí si vlastní život, tak tu pro ně koordinátoři stále jsou. Tak prosím všechny, aby podpořili tento projekt.

Martinastudentka, Sedloňov

Jsou pro nás hodně důležitý. Kdykoliv něco řeším, mohu se na Ivetu (koordinátorku) obrátit. Myslím si ze děti co odejdeme z DD uděláme chybu se který vlastně nevíme rady jak to uděláme ale díky lidem ze začni správně který nám pomáhají jak to udělat . Myslím si ze zrovna tohle to bylo pro mě záchrana jelikož sama jsem odešla a bohužel jsem udělala chybu a jsem rada ze mám někoho kdo mi poradí proto ze reálny život je jiný. Tyhle lidi jsou opravdu důležití pro nás a myslím ze nám hodně pomáhají . Upřímně nevím co bych bez nich dělala.

Martinamateřská dovolená, Liberec

Milá paní Jano, chtěla bych Vám i Vašemu týmu ještě jednou poděkovat za úžasnou akci minulou středu v Olomouci na téma finanční gramotnost a podnikavost ve školách. Byly jste s kolegyněmi doslova balzámem na moji mysl i duši:-) Prostudovala jsem si web i knihy, které jsme dostali, je to BOMBA! Už teď se těším, jak o aktivitách yourchance promluvím s pedagogy a vedením škol u nás v regionu MAS MORAVSKÉ BRÁNY. Propojení vidím i u svého podnikatelského záměru "Muchlinka - dětská hračka s příběhem". Velmi jste mě s kolegyněmi nainspirovaly a namotivovaly k další práci s dětmi. VY TO DĚLÁTE OPRAVDU SKVĚLE! Přeji všem do yourchance pohodu, energii a báječné nápady!

Petra Kamelandrováúčastnice kurzu

Dobrý den, rád bych Vám velice poděkoval za skvěle provedené projektové dny, žáci i kolegové byli nadšeni.

Milan Chylíkředitel školy, Integrovaná střední škola automobilní Brno, příspěvková organizace

Tato spolupráce mi dala víc, než se může na první pohled zdát. Dost mě to posunulo a pomohlo se dostat ze složitých situací... Protože je to projekt, který je užitečný a pomáhá lidem, co jsou v situaci, že například odchází z DD a nemají se na koho obrátit.

PřemyslOperátor výroby, Svitavy