DĚKUJEME, MÁ TO SMYSL

DĚKUJEME, MÁ TO SMYSL

Finanční podpora

Děkujeme, bez Vás by to nešlo...

Konto veřejné sbírky: 8418245001/5500

QR platba

Stačí vyfotit nebo namířit fotoaparát v mobilní bankovní aplikaci. Děkujeme!

Jednorázová podpora

Individuální dárci jsou pro nás důležití a každá pomoc se počítá. Přispějte na konto veřejné sbírky nebo pomozte nákupem. 

Pravidelní dárci

Pravidelní dárci nám pomáhají neponechat nikoho v úzkých. Nastavte si pravidelné platby a přispívejte na konto veřejné sbírky. 

Partner projektu

Připojte se ke společenské změně, staňte se naším partnerem! Pro více informací napište Janě Merunkové, ředitelce yourchance na email: jana@yourchance.cz 

DALŠÍ MOŽNOSTI PODPORY

Nemůžete nás podpořit finančně? Vítáme i další formy podpory.

Materiální pomoc

Darujte novou či vyřazenou techniku, která poslouží studentům a dětem v dětských domovech. Věnovat lze své výrobky jako odměny do soutěží a her pro děti. Hotely nám také poskytují své prostory a stravování pro naše akce. I tato podpora je velmi cenná. Pomozte nám!

Know-how

Umožněte účastníkům našich projektů nahlédnout pod pokličku a inspirovat je. Nabídněte exkurzi do vaši společnosti nebo se podělte o své know-how formou společného workshopu, nyní on-line. Dejte nám o sobě vědět a něco vymyslíme! Podpořte nás!

Dobrovolnictví

Zapojte se jako dobrovolník, záleží na Vašich talentech a s čím nám chcete pomoci. Nyní vítáme pomoc s PR, správou webů, marketingem, mentoringem, administrativou... Ozvěte se nám, v něčem se určitě potkáváme.
Věnujte nám svůj čas!

Chcete nás kontaktovat?