Fenomén dítěte v systému aneb teorie a praxe náhradní rodinné výchovy

"Už jste někdy cítili, že rozumíte dětem jen z povrchu? Že byste chtěli pochopit, co se odehrává v hlavě malého člověka, který právě prochází světem náhradní rodinné péče nebo ústavní výchovy? Máme pro vás řešení – 'Fenomén dítěte v systému aneb teorie a praxe náhradní rodinné výchovy'!"

"Tato revoluční publikace vás provede hlubokým porozuměním toho, co tito mladí lidé prožívají. Odhalí klíčové aspekty jejich života a poskytne vám nástroje k efektivní integraci těchto mladých dospělých do společnosti. Budete mít možnost nahlédnout do jejich srdcí, porozumět jejich bolesti a radosti a v konečném důsledku jim pomoci lépe navigovat životem."

"Představte si, že jste schopni nejen rozumět, ale i adekvátně reagovat na potřeby těchto mladých lidí. Že jste pro ně skutečnou oporou, podporou a průvodcem na cestě k dosažení jejich plného potenciálu. S 'Fenoménem dítěte v systému' se můžete stát právě takovým průvodcem."

"Nečekejte na to, až vám tato příležitost proklouzne mezi prsty. Chcete-li skutečně pochopit a podpořit mladé lidi z náhradní rodinné péče a ústavní výchovy, získejte 'Fenoménu dítěte v systému' ještě dnes. Udělejte první krok k hlubokému porozumění a efektivní pomoci. Vězte, že každý krok, který uděláte, může změnit život jednoho malého člověka k lepšímu."

300.00 Kč
excluding shipping cost