Aktuality

Aktuality

Global Money Week (GMW) 2024 přináší možnost zapojení do Cashflow maratonu, který bude probíhat v průběhu celého března 2024. Celonárodní akce s názvem Cashflow maraton vychází z deskové hry Cashflow od známého amerického investora, podnikatele, spisovatele a učitele Roberta Kiyosakiho. Máme pro vás připraveny dvě varianty zapojení. První možností...

Ve čtvrtek 23. listopadu 2023 v prostorách Chvalského zámku se konal koncert pro yourchance.

Nový ročník interaktivní soutěže Rozpočti si to! je tu. Můžete se opět těšit na zajímavé vědomostní úkoly, proložené úkoly bonusovými a kreativními. Za jejich splnění získáte chechtáky, které váš tým mohou posunout do velkého finále v prostorách ČNB. Aktuální ročník probíhá od 13. 11. 2023 do 30. 4. 2024. Finále pro základní školy proběhne 31. 5....

Osmý ročník mezinárodní finančně vzdělávací kampaně Global Money Week (GMW) se blíží a přípravy na něj jsou v plném proudu. V roce 2024 se aktivity uskuteční v březnu. Hlavním datem bude týden od 18. do 24. 3. 2024, tentokráte s mottem "Chraň své peníze, chraň svou budoucnost".

Máme za sebou desátý ročník ocenění Bílá vrána, který z našeho pohledu nemohl být úspěšnější. Tento večer, který se konal 17. října v nádherných prostorách Rezidence primátora hlavního města Prahy, byl pro nás výjimečný nejen svým jubilejním výročím, ale především díky příběhům, které máme tu čest vám každý rok představovat.


Je nám nesmírnou ctí, že jsme mohli po sedmé hostit významné pedagogy a odborníky na konferenci "Finančně gramotná a podnikavá škola". Dovolte nám, abychom se s vámi podělili o dojmy a zážitky z této inspirativní akce, která se konala 21. září 2023.