Jak pomoci?

Představte si svět, kde každý dostane příležitost, kterou potřebuje. Místo, kde nikdo není opomíjený, protože existuje dostatek podpory a zdrojů. Můžete nám pomoci tento svět vytvořit.

Yourchance je nezisková organizace, která přináší pozitivní změny do životů lidí a komunit po celém světě. Naše široká škála aktivit zahrnuje vše od poskytování finanční pomoci až po poskytování vzdělání a školení. A vy můžete hrát klíčovou roli v této transformaci. Můžete nás podpořit různými způsoby - ať už jednorázovou finanční pomocí, pravidelnými dary, nákupem knih a chechtáků, darováním materiálu a vybavení, poskytováním služeb nebo dobrovolnictvím.

Pomocí podpory aktivit a fungování yourchance získáte nejen dobrý pocit ze sebe, ale také společenskou viditelnost a uznání. Vaše podpora nám umožní vytvářet silnější komunity a poskytovat lepší příležitosti těm, kteří je nejvíce potřebují. Navíc, pokud jste podnikatel nebo firma, vaše podpora vám může přinést daňové úlevy a pozitivní publicitu.

Nečekejte. Připojte se k nám dnes a stáňte se partnery změny. Váš příspěvek, jakkoli malý nebo velký, může mít obrovský dopad. Takže, jste připraveni dát někomu jeho šanci? 

Kontaktujte nás a zjistěte, jak můžete pomoci, nebo přímo poskytněte finanční podporu přes náš transparentní účet - 

8418245001/5500

Vaše podpora je your chance pro lepší svět.


Jak pomoci?

Jednorázová finanční podora

Máte možnost zapojit se do změny! Představujeme Jednorázovou finanční podporu - dar, který může udělat rozdíl. Využijte náš transparentní účet 8418245001/5500.

Pravidelná finanční podpora

Podpořte naše aktivity pravidelným finančním příspěvkem! Vaše štědrost nám umožní pokračovat v našem poslání a realizovat nové iniciativy, které mají skutečný vliv. Každý příspěvek se počítá. Můžete využít náš transparentní účet 8418245001/5500 a nastavit si pravidelný platební příkaz.  Děkujeme za váš entuziasmus a podporu!

Chci se stát partnerem yourchance aktivit

Podpořte naši neziskovou organizaci finančním darem, který nám umožní realizovat a rozvíjet naše projekty a udržet provoz v plném proudu. Ať už jste firma nebo podnikatel, váš příspěvek může mít skutečný vliv. Přidejte se k nám a stáňte se součástí změny! Kontaktujte Janu Merunkovou na email jana@yourchance.cz

Matchování darů

Přidejte se k firmám, které podporují neziskové organizace prostřednictvím darovacích programů! My vám rádi pomůžeme vymyslet a zorganizovat tuto iniciativu. Udělejte dobro s námi!

Sponzor konkrétní akce

Podpořte přímo naše iniciativy - od charitativních plesů a koncertů, přes soutěž Rozpočti si to, až po pravidelné vzdělávání  dětí z dětských domovů či konference. Buďte součástí Global Money Week!

Dobrovolnictví

Přidejte se k nám a věnujte svůj čas jako dobrovolník v neziskové organizaci! Vaše pomoc nám může být nesmírně cenná.

Darování materiálů a vybavení 

S nadšením vás zveme k darování materiálů a vybavení! Váš dar může mít podobu počítače, kancelářských potřeb, nábytku nebo jiného vybavení. Každý váš dar má hodnotu a my jej oceníme. Děkujeme, že jste součástí této pozitivní změny!

Poskytování prostor

Jako naši parneři nám můžete poskytnout prostředí pro pořádání inspirativních akcí, spojujících setkání a kreativních workshopů. Věříme, že Vaše prostory se pro nás stanou místem vzrušujících objevů a nezapomenutelných zážitků a Vám přinesou příležitost být toho všeho součásti.

Vzdělávání a školení

Dejte nám šanci obohatit naše schopnosti! Investujte do přístupu k vzdělávacím zdrojům, školením a workshopům pro rozvoj dovedností našeho týmu či účastníků našich projektů. Váš dar nám pomůže růst a vyniknout!

Poskytování služeb

Pomozte nám dosáhnout velkých věcí tím, že nám nabídnete své služby, ať už právní, účetní, marketingové či IT, zcela zdarma nebo za zvýhodněnou cenu. Vaše podpora může mít skutečně obrovský význam!

Vymyslíme něco společně?

Nemohli jste najít tu správnou formu pomoci, kterou byste nám rádi nabídli, nebo máte unikátní nápad na spolupráci? Bez obav, napište na jana@yourchance.cz. S radostí vám  budeme naslouchat u šálku skvělé kávy.