Naše projekty a aktivity

V projektu Začni správně podporujeme mladé lidi  z dětských domovů a pěstounské péče na startu samostatného života. Tvoříme příběhy s dobrým koncem. Buďte součástí jejich růstu!

Projekt Vítej v Česku pomáhá úspěšné integraci ukrajinských válečných uprchlíků. Jejich situace nám není lhostejná. Soustředíme se na rozvoj podnikavých kompetencí, finanční gramotnost a ekonomické zapojení. Poskytujeme potřebný mentoring.

Projekt "Finanční gramotnost do škol"  je komplexní aktivitou, která podporuje praktickou výuku finanční gramotnosti a budování zdravých finančních návyků u mladé generace na ZŠ a SŠ. Zároveň spolupracujeme na systémových změnách, které jsou nutnou podmínkou.

Podporujeme vzdělávání a sdílení zkušeností mezi vychovateli dětských domovů, představujeme jim inspirující příklady dobré praxe. Vstupte do světa, kde se věnujeme rozvoji a posilování kompetencí těch, kdo se starají o děti, které nemohou žít ve své biologické rodině.

Cílem ocenění Bílá vrána je poukázat na nesmyslnost předsudků, které máme jako společnost, a představit veřejnosti mladé lidi z dětských domovů a pěstounské péče jako osobnosti stejně schopné, jako jsou jejich vrstevníci. Chceme také ocenit tety, strejdy a ředitele z dětských domovů, kteří dávají mladým lidem svou lásku a péči.

Mezinárodní aktivita Global Money Week (GMW) má jediný účel, kterým je zasévat semínka povědomí o penězích napříč generacemi. Cílem je naučit lidi, jak získávat peníze a efektivně jimi hospodařit. Jsme jedním ze dvou národních organizátorů. Zapojte se!

NESTOR+
NESTOR+

"Projekt reg. č. TQ01000591: Podpora a rozvoj finanční, digitální, sociální a zdravotní gramotnosti u populace 65+ je spolufinancován se státní podporou Technologické agentury ČR v rámci Programu SIGMA."

Partner:

V našem eshopu najdete knížky z produkce yourchance, předměty veřejné sbírky i vouchery. Každým nákupem pomáháte našim projektům. 

Obrázek je za tisíc slov. Prohlédněte si galerii fotografií z našich akcí. 

Buďte součástí společenské změny