Dva vyjímečné večery v jeden den

24.08.2023

Včera jsme měly tu čest být součástí dvou výjimečných večerů.

Naše spoluzakladatelky, Gabriela Štiková a Jana Merunkova, se rozdělily, aby reprezentovaly yourchance na dvou různých, ale stejně významných akcích. Gabriela s kolegou Tomášem Tomáš Rozkošný navštívili Česko-ukrajinský večer, který pořádala Česko-ukrajinská obchodní komora v nádherném prostoru Rudolfina. Tento večer symbolizoval spojení, solidaritu a vzájemné obchodní příležitosti mezi Českou republikou a Ukrajinou. A byl pořádán v souvislosti s oslavami Dne nezávislosti Ukrajiny.

Jana byla pozvána paní Velvyslankyní Kenssy D. Ekaningsih na společenský večer pořádaný Velvyslanectvím Indonésie v Praze. Tento večer byl poctou kultuře, historii a 78. výročí nezávislosti Indonésie.

Obě akce připomněly, jak zásadní je role spolupráce a vzájemná podpora.

Jsme hrdé, že Česká republika byla jednou z prvních zemí, které výrazně zareagovaly na agresi Ruska na Ukrajině. A že Tomáš Baťa, jeden z našich nejvýznamnějších podnikatelů, byl jedním z prvních, kteří viděli obchodní potenciál Indonésie a vystavěl zde vlastní továrny.

Děkujeme Česko ukrajinské obchodní komoře a Velvyslanectví Indonéské republiky v Praze za pozvání. Bylo nám ctí být součástí těchto večerů a těšíme se na další spolupráci.

#yourchance #business #culture #solidarity #czechrepublic #ukraine #indonesia