Finanční příspěvek v jakékoliv výši - pravidelně či jednorázově

Představte si, že máte moc pozitivně ovlivnit celou škálu lidí, kteří to opravdu potřebují. A teď si představte, že tuto moc držíte doslova ve svých rukou. Napínavé, ne? Vaše štědrost může změnit životy. 

Finanční příspěvěk v jakékoliv výši je výjimečný tím, že přináší obrovské příležitosti. Pět různých projektů, v nichž můžete pomáhat, vám dává širokou paletu možností. Chcete vzdělávat mládež v finanční gramotnosti? Máme pro to projekt. Chcete podpořit mladé dospělé, kteří opouštějí instituce náhradní rodinné výchovy? Máme pro to projekt. Chcete pomoci vychovatelům z dětských domovů? Máme pro to projekt. Chcete se zapojit do integrace uprchlíků z Ukrajiny do české společnosti? Máme pro to projekt.

Vaše štedrost může napomoci k obohacení životů mnoha lidí. Představte si radost a vděčnost mladého člověka, který díky vám získá vzdělání a šance na lepší život. Představte si uznání v očích učitelů, které jste podpořili v jejich náročné práci. Představte si úlevu a vděčnost uprchlíků, kterým jste pomohli najít nový domov a zapojit se do fungování v české společnosti. Tato představa může být skutečností.

Nečekejte ani minutu déle. Změňte životy těch, kteří to nejvíc potřebují, už dnes. Každý příspěvek má obrovský význam, bez ohledu na jeho velikost. Chcete-li se zapojit, použijte následující číslo účtu: 8418245001/5500 a vyberte, do kterého projektu chcete přispět pomocí variabilního symbolu. 

Děti z dětských domovů a vzdělávání vychovatelů variabilní symbol 2015

Finanční gramotnost a podnikavost do škol variabilní symbol 2010

Podpora ukrajinských uprchlíků variabilní symbol 2022

Staňte se hrdinou dneška a pomozte nám ovlivnit větší spektrum společnosti a dosáhnout hlubokého dopadu.

500,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy