Chechták - právé zlato - VYPRODÁNO

Dámy a pánové, pokud máte rádi věci z pravého zlata, představujeme Vám CHECHTÁK, neuvěřitelně elegantní a luxusní pamětní medaile z České mincovny. Tento nádherný kousek je skvělým dárkem pro ty, kteří nás chtějí podpořit v našem úsilí pomáhat.

Není to jen obyčejná medaile. CHECHTÁK je vytvořen z nejčistšího zlata a přichází s certifikátem od České mincovny. Je to zaručená investice do kvality jako žádná jiná. A co je nejlepší? Když si ji pořídíte, podpoříte aktivity naší obecně prospěšné společnosti yourchance. Investujete tedy nejen do krásného kousku, ale také do dobročinných aktivit!

Představte si, že držíte CHECHTÁK v rukou. Jeho těžkost, lesk a dokonalé zpracování. Cítíte hrdost, že jste se stali součástí něčeho většího, pomáháte při podpoře důležitých aktivit. Ať už je to pro vás nebo jako dárek pro někoho blízkého, tato mince přinese radost a splní svoji roli jako symbol hodnoty a podpory.

CHECHTÁK je k mání, ale jen do vyprodání zásob. Nečekejte na druhou šanci, protože ta nemusí přijít. Udělejte krok dopředu, podpořte naše úsilí a staňte se hrdým vlastníkem této pamětní medaile. Kupte si CHECHTÁK  ještě dnes a pomozte nám dělat rozdíl!


30 000,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy